San Jarosław rozgromiony !

Mecz w Jarosławi rozpoczął się dosyć nietypowo bo o godzinie 10:30 , jednak to nie zraziło naszych dzielnych chłopaków do ciężkiego wysiłku , bo tak można powiedzieć , ponieważ w pierwszej połowie mało co nam wychodziło.
 Około 15' mamy 1:0 , po bardzo dobrym podaniu Krajewskiego z rzutu rożnego P.Serwański z 2metrów pokonuje brakarza gospodarzy. Bramkę na 2:0 zdobyliśmy tuż przed zakończeniem spotkania , zamieszanie w środku boiska wykorzystał Serwański podając do Ślimaka ten powalając bramkarza na ziemię skierował piłkę do pustej bramki . W przerwie trener postanowił dokonać trzech zmian , które okazały się jak najbardziej trafne . Bo po zmianie stron nasza drużyna pokazała swoją lepszą wersję ,pakując bramkę za bramką . Hattrick'a ustrzelił Dominik Mierzwa , każdą z bramek strzelał w podobny sposób dostając dobre podania bez trudu umieszczał piłkę w siatce . Gole dołożyli jeszcze Świszcz pakując piłkę do pustej bramki , oraz na deser trafienie Krajewskiego , który będąc tyłem do bramki efektownym strzałem pokonał bramkarza , pokazując przy tym fenomenalną "cieszynkę" Przeciwnicy kończyli mecz w 10 , ponieważ w 65' napastnik gospodarzy udrzył w twarz H.Barana , za co wyleciał z pola gry.
W tym meczu pokazaliśmy dwie strony naszej gry . 1 połowa , chaos i niedokładnośc , zaś druga spokój i wykończenie niemal każdej dogodnej sytuacji . Wynik mógłby być większy ,gdyby nie niedokładność strzałów naszych zawodników , jednak nic nie jest perfekcyjne .