Historia...

StowarzyszenieULKS San Hurko/Hureczkopowstało w2002roku, głównym inicjatorem jego powstania byłJózef Paszkiewicz, który został wybrany również pierwszym prezesem. W powstanie stowarzyszenia zaangażowani byli również:Hnatyk Andrzej, Cap ZbignieworazWalszyszewski Jan. Od 2002 do 2006 roku klub nie uczestniczyło w żadnych rozgrywkach ligowych, rozgrywał natomiast spotkania sparingowe oraz uczestniczył w szeregu organizowanych turniejów oraz co roku w turnieju o puchar Wójta Gminy Medyka. W 2006 klub zdecydował się zgłosić drużynę do rozgrywek o mistrzostwo przemyskiej B klasy w której uczestniczymy do dziś z sezonu na sezon osiągając coraz lepsze rezultaty. Od 2010 roku prezesem Klubu został Czernicki Krzysztof, który przeją władzę po Józefie Paszkiewiczu. Pan Paszkiewicz został honorowym członkiem zarządu i w dalszym ciągu angażuje się w działanie Klubu.

Juniorzy starsi zaczęli swoją przygodę w sezonie 2014/2015 , pod wodzą L.Rozenbajgera wygrali A-klase juniorów i awansowali do Okręgowej ligi Jarosław A2 .