Rundę wiosenną czas zacząć

Kto? Majdan Sieniawski vs San Hureczko
                                                               Kiedy? Wtorek , 29 marca
                                                               O której? 14:00
                                                               Gdzie? Stadion w Majdanie Sieniawskim !

Już w najbliższy wtorek zostanie zainaugurowana runda wiosenna jarosławskiej "Okręgówki" Juniorów Starszych. Juniorzy San-u zagrają w Majdanie Sieniawskim . Będzie to najdalszy wyjazd naszych juniorów , ponieważ droga z Hureczka do Majdanu Sieniawskiego liczy ponad 75km . Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:00 . Do tej pory nasi juniorzy radzą sobie bardzo dobrze , gdyż zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów , wygrywając 8 meczy , remisując 1 oraz odnosząc 3 porażki . Natomiast Majdan z dorobkiem 20 punktów zajmuje 8 miejsce w tabeli , wygrywając 6 meczy ,2 remisując i 4 razy schodzili z boiska pokonani. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie , jak pamiętamy w tamtym roku rzutem na taśmę wyrwaliśmy zwycięstwo po bramkach Partyki w 85' i Wujka w 93' . Mimo liderowania nasi zawodnicy nie podejdą do meczu obojętnie i powalczą o 3 bardzo ważne punkty.

Mecze 13 kolejki:

KS Wiązownica : Łęk Ostrów

Wólczanka Wólka Pełkińska : MKS Kańczuga

San Gorzyce : Syrenka Roźwiennica

Huragan Gniewczyna : Sokół Sieniawa

Start Pruchnik : Wisłoczanka Tryńcza

Dla zawodników wyjazd o 11:30 spod "Mrówki"