Podsumowanie przygotowań juniorów do rundy wiosennej

Przygotowania juniorów do rozpoczęcia rundy wiosennej jarosławskiej "Okręgówki" Juniorów Starszych dobiegają końca. Nasza drużyna bardzo dobrze przepracowała te prawie 5 miesięcy od ostatniego meczu ligowego . Rozegraliśmy 7 meczów kontrolnych wygrywając aż 6 i jeden remisując , do rozegrania został nam jeszcze jeden sparing z juniorami Polonii Przemyśl. Serię sparingów zaczęliśmy z drużynami seniorskimi grającymi w B-klasie . Pierwszy mecz rozegraliśmy z Błyskawicą Łuczyce wygrywając 3:2 , kolejno pokonywaliśmy Gwiazdę Maćkowice 4:2 , czy Radę Orzechowce aż 6:0 , oraz zremisowaliśmy z Fortem Jaksmanice 2:2 . Graliśmy również z rówieśnikami m.in. z I ligową Polonią Przemyśl wygrywając 5:2 , oraz pokonując II ligową Sanoczanką Święte 6:3 . Podsumowywując nasi juniorzy bardzo solidnie przepracowali okres zimowy , ponieważ w lidze czeka ich nie lada zadanie , gdyż będąc beniaminkiem rozgrywek zostali liderem i znacznie liczącą się drużyną w lidze o awans do II ligi podkarpackiej .

Na inaugurację rundy wiosennej nasi piłkarz udadzą się w daleką podróż do Majdanu Sieniawskiego gdzie 29 marca o godz. 14:00 będą bronić fotela lidera.