Mecz kontrolny nr 4 !

Wygrywamy z Polonią !!

San Hureczko 5:2 Polonia Przemyśl

Od początku meczu nasza drużyna dobrze organizowała sie w obronie , czego skutkiem były dogodne sytuacje naszych napastników.Już na samym początku podanie od Ślimaka wykorzystał Partyka , który pewnie pokonał bramkarza gości. Pod koniec pierwszej połowy napastnik Polonii uderzył piłkę na bramkę niestety po drodze piłka otarła sie o głowę Barana myląc naszego bramkarza i mamy 1:1 . Nasi juniorzy nie kazali długo czekać nagola , gdyż już 2' później ładnym strzałem z rzutu wolnego bramkarza pokonał Ślimak.Do przerwy wynik 2:1.
Po przerwie znaczna dominajca naszej ekipy w początkowej fazie. Gdyż podwyższyliśmy wynik trzy krotnie za sprawą Ślimaka , Barana(wykorzystał zamieszanie w polu karnym) Ślimaka(z rzutu rożnego po dośrodkowaniu Krajewskiego) . Mieliśmy jeszcze pare dogodnych sytuacji np. Śliamk , któremu piłka się podbiła przed strzałem , Krajewski który trafił w poprzeczke , czy Baran udzerzajc z dystansu obił słupek. Pod koniec meczu Polonia zdołała zdobyć bramkę na 5:2.