Wygrywamy z Sanoczanką

6 sparing i 6 wygrana !

12.03.2016r naszym juniorom przyszło się zmierzyć z II ligową Sanoczanką Święte . Mecz rozpoczął się o godzinie 13:00 w Świętych.
Nasza drużyna rozpoczęła mecz z wielkim przytupem , ponieważ już około 10' prowadziliśmy już 3:0 hat-trickiem popisał się Ślimak , który wykorzystał niemal wszystkie słabości w obronie gospodarzy . Pierwszą i drugą bramkę strzlił pokonując bramkarza "jeden na jednego" , zaś trzecia to przepiękny strzał z 20metrów pokonując bezradnego bramkarza Sanoczanki. Kolejnego gola strzlił A.Partyka , po zgraniu piłki od Serwańskiego pewnie umieścił ją w siatce . Mimo wyniku 4:0 nasi juniorzy nie zaprzestali kolejnych ataków na bramkę przeciwnika . Zaraz po przerwie piłkę do siatki wpakował Krajewski , wykorzystując bład golkipera naszych rywali. Niestety w późniejszych fazach meczu gra naszej drużyny nieco się pogorszyła co poskutkowało stratą dwóch bramek . Jednak mimo słabszego okresu w grze naszej ekipy , przyszła chwila w której znowu przejęliśmy "pałęczkę" , gdyż chwilę po stracie bramki świetnym podaniem popisał się Baran , który wyszukał Świszcza w polu karnym a temu nie zostało nic innego , niż pokonać bramkarza ...co wykonał. Pod koniec meczu nasza drużyna straciła bramkę jeszcze na 6:3 , jednak nic to nie zmieniło gdyż wygraliśmy mecz po świetnej pierwszej połowie i zaciętej drugiej.

Skład:
Babiak-Zelman,Bachurski,Wolan,Majewski-Świszcz,Serwański,Krajewski,Baran,Partyka-Ślimak

Z ławki wchodzili:
Czernicki,Karaś,Gloc